Tato australská fotografka je zastáncem toho, že se k ženám nemá chovat hrubě. Díky ní vznikly přirozeně krásné snímky. Do projektu se zapojila poté, co porodila holčičku a uvědomila si, že ji musí chránit víc než chlapečka a zabránit, aby byla někdy v budoucnu znásilněna.

Nápad k projektu se zrodil v hlavě fotografky z jižního Walesu v Anglii, když na rallye v Torontu uviděla ženu jménem Alex. Ta byla nahá, páskou měla přelepené bradavky a na těle nápis: „Nepřeji si to!“

Odvážná Alex fotografku velmi inspirovala. Rory Banwell se rozhodla tento námět ještě víc proslavit. Na podporu žen, které mají zkušenost se znásilněním, nafotila kampaň, která veřejně protestuje proti násilí páchaném na bezbranných ženách.

Všechny dámy, které fotografka zvěčnila, jsou také nahé. Svým tělem a různými nápisy protestují proti znásilňování a obtěžování něžného pohlaví.

Fotky jsou jednoduché, černobílé a vystihují přirozenou krásu všech zúčastněných. Sama fotografka Rory se k ženám přidala jako modelka, když byla ještě těhotná. Nahá drží v ruce nápis: „Nechci, aby se mé dítě narodilo do doby, která schvaluje sexuální násilí na ženách.“

Tyto snímky sklidily velký úspěch především kvůli současnému sexuálnímu obtěžování žen uprchlíky po celé Evropě.

Mladá maminka a talentovaná fotografka Rory chce tímto předejít obtěžování žen a ráda by, kdyby se o tomto problému víc mluvilo a zároveň se víc řešil, než jak je tomu momentálně.