Na Facebook a internet obecně by měly být papíry, my to říkáme pořád. S nástupem nové doby a sociálních sítí se celosvětově navýšila koncentrace idiotů, a zatímco dřív byli takoví lidé schovaní mezi čtyřmi zdmi a maximálně tak bavili nejbližší okolí, nyní doslova otravují vzduch po celém světě.

Omezení, hloupí, nedůvtipní a mající pocit, že je každý zvědav na jejich názory. Nechápou ironii a dost často ani souvislosti. Jako například u této slavné fotky, kdy u modelu Triceratopse pózuje režisér Steven Spielberg, který, jak by měla valná část populace vědět, natočil mimo jiné trhák Jurský park.

Fotka byla nasdílena s ironickým komentářem, že se jedná o hanebnou fotku rekreačního lovce, který pózuje vedle zabitého zvířete, a lidé by měli foto sdílet, aby se přišlo na jméno toho muže. Ale kvůli tomu tato fotografie rozruch nevzbudila.

Blbci celého světa si dali v komentářích doslova sraz a předháněli se, kdo bude první na mistrovství světa v blbství. Cenu získal jistý Vincent Smith, nejspíš Američan, neboť tam je ignorace a omezenost národní povahou, který na slova jednoho uživatele, že se jedná o Spielberga, režiséra Jurského parku, reagoval tím, že je mu jedno, o koho se jedná, ale neměl zabíjet to zvíře.

Komentář jak z jiného vesmíru (a doby) se stal okamžitě hitem Facebooku, jak na svou idiocii reaguje sám autor, to nevíme. Elementárně příčetný člověk by si smazal účet a pak se šel zabít sjezdem v autě ze skály. Tyto typy ale pak určitě řeknou, že to byl jen trolling.

Je to dnešní alibistická výmluva na všechno.