Veronika Kopřivová je známá jenom díky tomu, že je přítelkyní Jaromíra Jágra (45). Kdyby jí nebyla, tak po ní neštěkne ani pes, protože ve světě šoubyznysu nic neznamená, a to pravděpodobně proto, že nic neumí a prakticky nic nedokázala.

Vyučená kadeřnice z Teplic se na své sociální síti Instagram často chlubí svými kousky oblečení, které prodává ve svém e-shopu. Na tom samozřejmě není nic špatného. Co už ale vypadá dost blbě, je Veroničino neustálé fňukání nad tím, kolik má chudinka práce.

Tady jde jasně vidět, že Veronika v životě nezavadila o pořádnou práci, kde by doopravdy makala. Spravovat e-shop dokáže i patnáctileté dítě a určitě kolem toho neudělá tolik povyku jako zhýčkaná přítelkyně Jaromíra Jágra.

Práce kolem jejího e-shopu jí údajně zabere 5–10 hodin denně. Tenhle přístup namíchl už i manželku cyklisty Romana Kreuzigera, která se do Veroniky následně opřela. „Slečna Kopřivová je bezesporu krásná a sebevědomá žena. Ale obdivovat někoho, že pracuje 5–10 hodin denně a bere to jako velkou dřinu? Krom toho ta práce je opravdu moc namáhavá, internetový obchod s věcmi, které si běžně koupíte i na originálních stránkách za lepší cenu," zlobí se a dodává, že má Veronika máslo na hlavě.

A protože je bývalá striptérka inteligenčně trochu slabší jedinec, nenechala si nic líbit a opětovala palbu. „Máslo na hlavě? Za to, že jsem tancovala nahoře bez? Nevidím jediný důvod, proč bych měla mít máslo na hlavě, od toho jsou jiné adeptky,“ rozohnila se Veronika a pokračovala dál.

„Snad jste si aspoň ulevila, než vás zablokuji a smažu. Příště doporučuji to spíš probrat s kámoškami u kafíčka,“ dodává. Přítelkyně Jaromíra Jágra by si měla v prvé řadě uvědomit, že bez svého přítele by byla naprostá nula, o kterou by nikdo nikdy nezavadil. Poté by měla být mnohem více pokorná a několikrát popřemýšlet nad tím, co vypouští ze svých úst.

To, že neumí vést konstruktivní rozhovor i co se týče hádky a lidi okamžitě maže a blokuje, není nic nového. Takhle si lidé s nižším IQ zkrátka počínají.