Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Filmový hit Gangster Ka odtajnil nejen mafiánské praktiky, ale i hlavní postavy ze života Radovana Krejčíře. Kdo hrál koho?

Herec Hynek Čermák ve filmu vypadá opravdu jako Radovan Krejčíř.
Zdroj: Gangsterka.com/Profimedia.com
+ Další fotografie
Film Gangster Ka hýbe českou filmovou scénou. V návštěvnosti trhá rekordy, diváci jsou ohromeni, jak to v mafiánském světě chodí. Drsných scén ve filmu je nespočet. Kdo ale koho hrál? Jaké jsou hlavní postavy? My vám to moc rádi objasníme.

Sám život milionářského podnikatele Radovana Krejčíře (46) by vyšel na několik hollywoodských trháků. Takže čeští filmaři to radši rozdělili do dvou dílů, jelikož se celý ten zapletený příběh nevejde do jednoho celovečerního fil­mu.

Mafiánského bosse, co utekl do JAR, hraje herec Hynek Čermák (42). V té roli je famózní, dokonce se mu povedlo vystihnout i Krejčířův výraz pohrdání a výsměchu zároveň.

Jeho manželku si střihla československá diva Vlastina Svátková (33), ze které film Gangster Ka udělal žádanou sexbombu, i když se paní Krejčířové zrovna nepodobá.

A i další role rozhodně stojí za zmínku. Třeba úplatného politika, kterým podle informací měl být Stanislav Gross, si zahrál známý hamižný bankéř z reklamy Tomáš Jeřábek (41). Takže vlastně role, kde si nechal zaplatit 60 milionů, mu sedla jak hrnec na pr**l.

Šéfa ochranky Dardana si zahrál Predrag Bjelac, zavražděného otce Lamberta Krejčíře ztvárnil Jaromír Hanzlík. Zajímavou postavu si zahrál také Miroslav Etzler. Ten se převtělil do šéfa podsvětí a mafiánského bosse Vratislava Milota. Ministra vnitra, předsedu vlády a později i premiéra v jedné osobě, Milana Kleina si zahrál Tomáš Jeřábek.

Na další postavy se ještě podívejte v naší fotogalerii, kdo si v trháku střihl nemalou roli.

Související články

Další články