1. Michal Hrdlička na káry, močící všude, kde se dá

O největší skandál se minulý rok postaral Michal Hrdlička. Byl tehdy čerstvě ve vztahu s Karolínou Plíškovou, ale choval se jako nezadaný puberťák. Ve festivalovém baru Finlandia padal na cizí brunetku a měl pěknou řádku drinků. Na hotelový pokoj ho táhli kamarádi a on cestou močil, kde se dalo. Prostě trapas.

2. Ruka Jiřího Menzela v zadku Gábiny Partyšové

Bizarní fotky vznikly v roce 2014 ze setkání Gábiny Partyšové (39) s režisérem Jiřím Menzelem (79). Tomu se moderátorka líbila až moc a rozhodl se jí během večírku strčit celou ruku za šaty. A sjel s ní opravdu hluboko. Hodně hluboko. Partyšová se tvářila, jako by se nechumelilo a režisérova manželka Olga nehnula ani brvou. Nějak jí ani nezajímalo, že její partner zrovna osahává jinou. Každopádně na červenajícího se režiséra ve chlípné náladě nebyl hezký pohled.

3. Kontrola silikonů Petry Faltýnové

Psal se rok 2013 a Petra Faltýnová (39) se pořád rozcházela a dávala dohromady s Leošem Marešem (41). Jedno ale bylo jisté. Chtěla si pořádně užít festival ve Varech. Aby zvládla několik večírků za noc, převlékala se rovnou na ulici. Fotografové Blesku ji tenkrát načapali, jak se v pět ráno svléká za autem. Silikony jí držel v dlaních kamarád, který během toho stihl i jejich krátkou masáž.

Petra Faltýnová jako královna večírků prostě řekla, že to byl kamarád a užívala si dál filmového festivalu.

4. Agáta Prachařová a zmlácený fotograf

Agáta (32) si dokonce od samotného velkého Jiřího Bartošky vysloužila zákaz vstupu do Varů na několik let. V roce 2012 se totiž po večírku svalila na chodník, čehož využil amatérský fotograf Lukáš M. Začal tehdy velmi slavnou modelku fotit, což se nelíbilo jejímu bývalému příteli Dopitovi. Ten se na mladíka vrhl a v zápalu boje mu i rozbil foťák. Dopita skončil tu noc na záchytce a později u soudu vyvázl s podmínkou. Agáta od té doby festival tolik nevyhledává nebo se na něm aspoň neprojevuje.

5. Ranní koupačka staré gardy

Když se ještě do Varů nepokoušela dostat kdejaká blogerka a celebritka, tak večírky patřily hercům. Nejslavnější trio Macháček, Geislerová a Vilhelmová (38) ovládalo festival několik let. Jejich nejlepší pařba proběhla v rámci oslavy hercových narozenin, kdy všichni skončili v řece a zpěvem písně „Den je krásný“ vzbudili v sedm ráno všechny, kdo vyspávali po předchozím večírku. To byly časy.

6. Oldřich Kaiser a jeho zoufalé sápání se na pódium

V roce 2012 si pořádnou ostudu uřízl herec Oldřich Kaiser. Ten se netají tím, že se rád napije, ale tenkrát to přehnal. Rozparádil se natolik, že se pokoušel neustále dostat na pódium. Bohužel v momentě, kdy tam neměl co dělat a jeho přítomnost nebyla žádána. Nakonec ho musela uklidnit ochranka, která ho raději vyvedla ze sálu, aby si neudělal ještě větší ostudu.

Filmový festival ve Varech odstartoval v páteční podvečer a určitě se máme tento rok na co těšit. Pokud vás zajímají další trapasy, podívejte se do galerie u článku. Najdete tam třeba vtipný moment, kdy tehdy naivní Andrea Verešová (37) ukázala všem fotografům kalhotky i dekolt.