Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Filmové premiéry týdne: Chybí vám Transformers? Nezoufejte, Bumblebee se vrací!

+ Dalších 19 fotografií
galerie
Tento týden nám kromě blížících se Vánoc přináší i filmové premiéry, které si rozhodně nechcete nechat ujít. Už 20. prosince do kin dorazí hned tři snímky, jejichž zhlédnutí rozhodně nebudete litovat. Tím nejpodstatnějším je ale návrat Transformers ve formě samostatného filmu o Bumblebeem. Ten se dočká nového majitele a tentokrát je to žena. Děti potěší Asterix a tajemství kouzelného lektvaru, celé rodiny pak bude k návštěvě kinosálů vyzývat snímek Mary Poppins se vrací.

Málokterý příznivec snímků Transformers by mohl zapomenout na první film, ve kterém si teenager Sam pořídil své první auto. Měl to štěstí, že Bumblebee nebyl obyčejný vůz, ale Autobot, a společně s ním a jeho přáteli bojoval proti Deceptikonům. Bumblebee se teď dočkal nejen zcela nového vzhledu, ale i nového vlastníka, osmnáctileté dívky jménem Charlie.

Charlie dostane Bumblebeeho od majitele autoservisu, kde pracuje jako brigádnice. Ačkoliv rozchodit ho se jí povedlo jen tak tak, jakmile se podívá pod auto a zírají na ni dvě velké modré oči, dojde jí, že nejde o obyčejný Volkswagen Brouk. I když s ní Bumblebee může kvůli poruše komunikovat pouze skrz úryvky písniček v autorádiu, spřátelí se s Charlie až nečekaně rychle.

Co by to ale bylo za snímek, kdyby po Bumblebeem nešli jeho úhlavní nepřátelé Deceptikoni? Teď se k nim přidá ještě jeden velký nepřítel, a to vládní agent Burns, jehož role se ujal John Cena. Dokáže je Bumblebee díky přátelství s Charlie porazit? Pokud chcete znát odpověď, zajděte si 20. prosince do kina!

Pakliže vás akční snímky úplně nelákají a chcete si v tomto hektickém období oddechnout u rodinného filmu, můžete zhlédnout snímek Mary Poppins se vrací. Hvězda hororu Tiché místo se ujala role kouzelné chůvy, která přijede do Londýna na pomoc rodině, jež se vyrovnává s těžkou ztrátou. Samotná Julie Andrews, která si zahrála Mary Poppins v původním snímku, se vyjádřila, že Emily Blunt je pro tuto roli tou nejlepší volbou.

Přemýšlíte nad tím, kdy stihnete zabalit dárky a pořádně vygruntovat? Pokud se potřebujete na dvě hodinky zbavit dětí, zabavte je pohádkou Asterix a tajemství kouzelného lektvaru. Galové a druid se vrací v animované podobě, aby našli druidova následníka, člověka hodného střežit tajemství kouzelného lektvaru, jež Galům dodává nadlidskou sílu. U francouzského animáku se děti pobaví a vy budete mít čas na všechno, co jste si mysleli, že nestihnete. Tedy pokud vás dobrodružství Asterixe a Obelixe nelákají také.

Mohlo by vás zajímat

Další články