Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Filmové premiéry měsíce: Leden bude přát českým filmům a do kin se vrátí Raubíř Ralf!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 19 fotografií
nové snímky
Snímek Bohemian Rhapsody se stále drží na první příčce v návštěvnosti a výdělečnosti. Leden tomuto životopisnému muzikálu ale přinese velkou konkurenci. Nejen že do kin přijde několik českých filmů, na plátna dorazí i pokračování oblíbených snímků, které si jen málokterý fanoušek prvních dílů nechá ujít.

Nový rok už nám zaťukal na dveře a společně s ním do nich vtrhli premiéry, které nás během prvního měsíce roku 2019 čekají. Zřejmě nejočekávanějším snímkem je animovaná komedie Raubíř Ralf a internet, na nějž se těší především fanoušci prvního dílu. To ale nebude jediný zajímavý film, který nám leden přinese. Připravili jsme si pro vás ty nejlepší filmy, na které si už brzy budete moci zajít do kin.

Beautiful Boy

Tento snímek pojednává o osmnáctiletém chlapci jménem Nic. Jeho život je na první pohled dokonalý, má dokonalou rodinu, talent, je krásný a byl přijat na univerzitu. V jeho životě je ale i přesto trhlina, kterou vyplňuje drogami. Pomůže mu láska od jeho milujícího otce? Film byl natočen podle skutečné události.

Raubíř Ralf a internet

Známý videoherní záporák Ralf a jeho malá rošťácká kamarádka Vanilopka von Šmak musí podniknout riskantní cestu po světové počítačové síti a najít náhradní část do Vanilopčiny videohry s názvem Cukrkáry. Koho na internetu potkají a jak se vypořádají s nástrahami online světa?

Robin Hood

Legendu o Robinovi Hoodovi zná téměř každý, tento příběh je ale něčím vyjímečný. Robin a jeho přítel Malý John jdou do boje proti zkorumpované anglické vládě. Snímek slibuje velmi zajímavé souboje a pro dámy i dávku romantiky.

Cena za štěstí

Skupina rodičů hledá způsob, jak učinit šťastné je samotné, i jejich děti. Je vůbec možné, aby byli všichni šťastní? Rodiče stojí před otázkami, na které nikdo nezná odpověď. Hvězdně obsazený český snímek je dramatem, které slibuje napětí od začátku až do konce.

Skleněný

Samuel L. Jackson se vrací jako Eliah Price, známý pod pseudonymem Pan Skleněný. Snímek inspirovaný stejnojmenným komiksem spojuje dva na sobě nezávislé filmy Vyvolený a Rozpolcený. V tomto snímku budou hojně využívány nadpřirozené schopnosti, které vás doslova upoutají u plátna.

Husí kůže 2: Ukradený Halloween

Pokračování oblíbené strašidelné komedie přichází s novým příběhem. Parta teenagerů oživí příšery, které byly dosud uvězněny v knihách. V čele s břichomluveckou loutkou Slappym jsou tato monstra připravená ovládnout svět. Zabránit jim v tom můžou jen tři děti, především čas ale hraje proti nim.

Ledová sezona: Medvědi jsou zpět

Lední medvěd Norm si na zimní spánek vůbec nepotrpí. Právě naopak. Když se venku ochladí, začíná pro něj a pro celou partu kamarádů ze severu ta pravá Ledová sezona, sezona plná dobrodružství a zábavy. Jaké pozdvižení způsobí a kdo se postaví do jeho cesty za zábavou? Na to se můžete podívat v kině.

Narušitel

Čtveřice kamarádů a jejich letecký mentor spolu létají a slouží v armádě dvacet let. Pak se ale po dlouhé době začne rozmotávat smrt bývalého pilota RAF při pokusu o přelet na západ a hlavní hrdina nemá jiné východisko, než se ho pokusit napodobit. Snímek Narušitel divákům nabízí vhled do životů armádních letců socialistického Československa. Ve snímku si zahrají hvězdy StarDance - Jiří Dvořák a Veronika Arichteva

Favoritka

Na začátku 18. století vládne Velké Británii královna Anna, poslední z rodu Stuartovců, která se do historie zapsala spíše neslavně. Její jedinou oporou v životě je lady Sarah a jejich vztah postupně přerůstá až do jakési milostné symbiózy. Sarah se díky tomu dostala do nejvyšších kruhů britské aristokracie a za nejistou královnu prakticky vládne. Svou pozici si chrání a ke královně nepustí téměř nikoho, až na svou sestřenici Abigail, jejíž úmysly jsou ale křivé stejně tak, jako jiných intrikánů.

Psí domov

Když si Lucas Bellu adoptoval, byla ještě malé štěně. Od té doby se stali nejlepšími přáteli. Jednoho dne však Bella zmizí a ocitne se více jak 600 km od svého pána. Láska k páníčkovi je však silnější než nepřízeň osudu a Bella se rozhodne vrátit se domů. Na to, jaká bude její cesta domů a jaké nástrahy jí čekají se přijďte podívat do kin.

Ženy v běhu

Věra prožila s manželem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit i jeho poslední přání – zaběhnout maraton! Emancipovaná a rázná matka tří dcer v tom nevidí žádný problém. Prostě si trasu rozdělí na čtyři díly a zdolají těch více než 42 kilometrů jako rodinná štafeta. Ani jedna z nich však nikdy neuběhla jediný metr a tak to pro ně bude velká zkouška.

Úniková hra

Únikové hry jsou v poslední době velmi oblíbeným zdrojem zábavy. I proto se šestice přátel vydá jednu vyzkoušet. Překvapí je ale nepříjemné zjištění, z této hry úniku není! Co budou dělat a jak si s hororovou místností poradí?

Ticho před bouří

Všechna tajemství jednou vyplují na povrch. Baker toho má asi dost za sebou. Svoje životní rány si léčí v klidu a vedru rajského exotického ostrova kdesi v Karibiku. Živí se tu jako rybářský průvodce, má svou loď s názvem Ticho před bouří, ve vesnici má domek i milenku a nehezkou minulost zapíjí v baru. Ticho jeho života rozčísne jako blesk bývalá žena Karen, která po něm chce, aby zabil jejího násilnického manžela. Jak to může dopadnout?

Související články

Další články