Dřív byla ozdobou milionářských večírků, chodila nakupovat do Pařížské, pařila jak o život a pila jen to nejvybranější. Jenže od té doby, co je s rybářem Jakubem Vágnerem (34), tak ji nejbližší lidé vůbec nepoznávají, a dokonce se bojí, aby z ní podivín neudělal domácí puťku, která nesmí na krok.

„Už po několikáté Eliška zrušila na poslední akci účast na party. Přitom dřív se společnosti nevyhýbala, naopak ráda šla mezi přátele. Neříkám, že jde o bujaré večírky, ale spíš o takové společenské večeře. Jenže teď to vždy s divným důvodem na poslední chvíli odmítne. Třeba že ráno vstává na ryby nebo že jí něco je. Ale my si myslíme, že za tím stojí Jakub, který ji chce mít jen pro sebe,“ prozradila nám modelčina kamarádka, která má o sexy brunetku strach.

Dokonce ani modelingu se nevěnuje jako dřív. Sice říká, že už na to začíná být stará, ale o zakázky pořád nemá nouzi, jen je pro vytíženost dost odmítá. A z čeho tedy vlastně žije, když je stále v domě u rybníka, který vlastní Vágner, a stará se tam o domácnost?

Zdá se, že vše táhne bohatý rybář, kterému nedělá problém sáhnout hluboko do kapsy, aby jeho láska byla spokojená. Ale jak se říká, něco za něco. Ani tohle není zadarmo. Je to vykoupené žití ve zlaté kleci, kde je daleko odříznuta od přátel a rodiny. A tak si s ní Jakub může dělat, co chce a klidně možná i manipulovat, jak říká její kamarádka. Eliška se vždycky snažila přizpůsobit svým partnerům.

Eliška si ale nenechá do ničeho mluvit a i nadále čas tráví jen se svým přítelem a rybami, na které ji neustále Kuba bere. Jestli je to obrat k lepšímu, těžko říct, konečně to není taková fiflenka, ale nic se nesmí přehánět. Přeci jen z holky milující společnost ze dne na den jen tak nemůže udělat holku od rybníka…