Ťululum Eva Feuereislová, slávou posedlá finalistka čtvrtých VyVolených, ani napodruhé nedokázala docílit stažení článků o její kontroverzní minulosti, které se eXtra.cz věnuje, protože vás to baví.

Kriminálka na Praze 7 už podruhé došla k závěru, že se redakce eXtra.cz nedopustila trestného činu, když informovala o Evině minulosti coby luxusní společnice, milovnice sexu se psy, obtěžovatelky televizních produkcí a podvodnice ve věci Autocentra Pardubice, a že naše texty o ní nejsou lživé.

Čeká nás sice přestupkové řízení na magistrátu a pokuta až 5 000 Kč za sprosté slovíčko, kterým jsme Evču označili („blběna“), ale to je vše a zdá se, že vás můžeme informovat o tom, že Feuereislová je slepice první kategorie, které její manažerka, usvědčená zlodějka umělých vlasů Patricie Kossevová, nabulíkovala, že je celebrita, a chudáka Evu od té doby vyvádějí z akcí, kam si myslí, že může přijít bez pozvání, případně bez akreditace s falešným štábem.

Vydavatel eXtra, společnost Extra Online Media, zvažoval na Evu opakovaně podání žaloby, ale řekli jsme si, že do mrtvol se nekope, a to i přes nedávný incident, kdy si Feuereislová, zřejmě ještě rozespalá z kurníku, objednala u České tiskové kanceláře uveřejnění placeného článku o naší neobjektivitě, jež podepsala právníkem, který ji dávno nezastupuje a s textem nemá nic společného.

Pro evidentní podvod a nactiutrhání teď tento sám zvažuje právní postup proti Evičce, kterou nebudeme tahat po soudech, pokud se dobrovolně nechá vyšetřit na psychiatrii.

Co se Eva pokoušela nechat smazat z eXtra:

Sérii textů o jejím zjevném spolupachatelství na podvodech v Autocentru Pardubice, kde trestu unikla jen díky tomu, že pomohla usvědčit hlavního pachatele.

Článek o její minulosti coby eskortní společnice. O webu, kde stále visela v nabídce, tvrdila, že jej vytvořil náš šéfredaktor Pavel Novotný.

Texty dehonestující sérii plastických operací, kterými se ze sebe snaží udělat ještě větší strašidlo, než je.

Články o tom, jak mediálně zneužívá neziskový sektor a jeho eventy pro vlastní (sebe)prezentaci.

Zmínku o tom, jakou roli sehrála její manažerka a falešná novinářka Patricie Kossevová v případu Autocentra Pardubice.