Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Festivalový rozchod Petry a Leoše: Mají si tihle dva sexuální závisláci co vyčítat?

Leoš to teď nosí na Oldřicha Nového, Petra na sicilskou vdovu.
Zdroj: herminapress.cz
+ Dalších 8 fotografií

Vždycky to tomu Bartoškovi někdo pokazí. Ředitel filmového festivalu ve Varech by hrozně chtěl, aby se vzpomínalo na skvělé filmy a skvělé zahraniční hvězdy, nakonec se vždycky vzpomíná na skandály českého rybníka.

Na ožralou partičku kolem Vilhelmové, Macháčka a Geislerové a jejich ranní koupel v řece. Na totálně zbořeného Rupperta, který to vyspával na lavičce a lidé si ho pletli s bezdomovcem. Na Agátu Prachařovou, která tam ztřískala kolemjdoucího.

A letošní ročník bude ve znamení rozchodu Leoše a Petry. Kdo vyhraje Křišťálový glóbus, to je úplně fuk, stejně to za dvě hodiny po vyhlášení nebudete vědět. Ale budete si pamatovat tohle.

Přestože je jejich rozchod dost šokující, doopravdy proběhl v poklidu a po nějakém, alespoň tedy navenek, zralém uvážení, kdy si ti dva řekli nad ránem sbohem v tamním vyhlášeném Becher´s baru. Vyčítat si co, kdo a proč je v tomto případě velký nesmysl. Oběma se jim toho za ty roky nakupilo tolik, že by si mohli otevřít kancelář s názvem Jak trumfnout svého partnera ve skandálu,

Petra Faltýnová (36) má ráda kluky i holky, ale kluky o dost víc a dělá jí problém vydržet u jednoho. Loni ji do Varů pustil Leoš samotnou a hned jí ošmatával silikonová prsa majitel automyčky a její lesbická kamarádka Marie V. Sebrali jí řidičák za chlast za volantem, ve společnosti má občas problém nechat si na sobě oblečení, alkohol jí není cizí a jiné podpůrné látky dle pražské šeptandy taky ne.

Leoš Mareš (38) předvedl zase husarský kousek, když si vzal po dlouholeté známosti Moniku Poslušnou, aby z ní už po roce udělal spolubydlící Moniku Marešovou. Stejně jako Petra přišel o papíry, do rádia se občas dostavil značně pod parou a dokonce v éteru v přímém přenosu zaútočil na parťáka Patrika Hezuckého. Má za sebou pár rvaček a naposledy s dívkou, zrovna teď čelí obvinění, že jednu slečnu napadl v baru. Objevil se nahý na titulce nejprodávanějších novin se šlápotou v klíně a pak se musel na kameru všem omlouvat, boural, pozurážel pár lidí, honil sukně a měl milenky u milenek.

Není divu, že to tihle dva dali dohromady a že se zase rozešli, nemohou být totiž spolu ani bez sebe, ono se pořád předhánět, trumfovat, dominovat a dokazovat si sílu musí být dost náročné. Asi právě proto se tomu říká osudový vztah, kdyby to bylo snadné jak facka, oba dva by to přestalo bavit už dávno. Takže, přátelé, kolik vám máme dát času na velkolepý návrat, abyste se zase pak mohli po roce rozejít? Měsíc?

Související články

Další články