Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Festival ve znamení drog, ztrát a škemrajících holek. Takhle vypadal Finlandia Mácháč 2017

Byla to velká jízda…
+ Dalších 7 fotografií
U několika desítek účastníků festivalu Mácháč se našly drogy a dva řidiče policie zadržela pod vlivem. Dva mladíci ve věku 21 a 22 let u sebe měli dokonce 200 tablet extáze. To ale není vše, spousta holek prosila na Facebooku o odvoz na festival za jakoukoliv cenu. Jiní zase v alkoholovém opojení ztráceli mobily a peněženky jako na běžícím pásu.

Tento rok byl festival Finlandia Mácháč 2017 v areálu na pláži Klůček u Máchova jezera u Doks na Českolipsku slušně rozjetý. Desítky zadržených drog, řidiče pod vlivem a dokonce 200 tablet extáze nalezených u mladíků z Aše potvrdila krajská policejní mluvčí Ivana Baláková.

Je zřejmé, že o drogy jako marihuana, extáze nebo pervitin nebyla nouze. Ale to nebylo to jediné bizarní na této události. Spousta dívek prosila účastníky festivalu na poslední chvíli o odvoz. Byly ochotné udělat vše proto, aby se na tuhle akci dostaly. Někteří se nabídli, jiným tohle „škemrání“ přišlo směšné.

Také se rozmohly ztráty na festivalu. Lidé v události na Facebooku dodnes hledají své ztracené telefony, z větší části se jedná o mobily značky Apple. Je víceméně nemožné se ztracených osobních věcí dopátrat, i když organizátoři zřídili ztráty a nálezy.

Legraci si účastníci udělali i z lidí pod vlivem a dokonce se snažili nafotit nebo natočit tu nejhůře vypadající osobu pod vlivem. Několik videí naleznete na sociálních sítích a je to docela slušná podívaná.

Pokud máte i vy fotografie, videa nebo jiný zajímavý materiál z tohoto festivalu neváhejte nás kontaktovat na adrese redakce@extra.cz

Mohlo by vás zajímat

Další články