Už v pátek odstartuje další ročník filmového festivalu v Karlových Varech. Akce, která podle zúčastněných rok od roku víc a víc upadá, je ve finále přehlídkou pro české béčkové celebrity, které se snaží dostat na co největší počet večírků, kde už čekají připravení fotografové.

Kdo mezi hvězdičky, které příležitost ukázat se ve Varech rozhodně nevynechají ani letos, patří a co tam budou dělat?

Nikol Moravcová (25)

Modelka, která se kdysi mihla v reklamě a od té doby žije v představě, že je slavná, ve Varech nemůže chybět. Už měsíc dopředu jistě úpěnlivě sháněla lístky na večírky, kam ji organizátoři opět nepozvali, a když to nevyjde na akce pro uzavřenou společnost, bude trávit veškerý čas na kolonádě a večer postávat u baru kapitána Morgana. To by bylo, aby hvězdičku, kterou vyhodíte dveřmi a vrátí se oknem, někdo nevyfotil.

Kateřina Kristelová (33)

Kde nejlépe ukázat nové silikony a kabelky Louis Vuitton než ve Varech. Kristelka je sice už teď cpe do médií, co to jde, ale asi zjistila, že když už přes nic jiného, aspoň ten hrudník párkrát zaujme. Lístky na party bude určitě zařizovat Kazma, protože ten pár „vlivných známých“ má, jinak by s ním přece Katka nechodila. Ne, vlastně pardon, chodí s ním z lásky, amen.

Jana Doleželová (31)

Jedna z nejznámějších zlatokopek českého šoubyznysu už jistě dlouhou dobu před začátkem festivalu řešila, kdo jí bude dělat doprovod. Ženatí sponzoři jsou pasé, takže je možné, že to bude někdo z golfu, majitel autosalonu anebo taky nikdo. Janička totiž nemá problém se na večírcích objevovat i sama a nevadí jí, že si ji novináři pletou s hosteskou.

Andrea Verešová (32)

Švitořivá Slovenka s sebou do Varů vozí kufry, jako kdyby jela na předávání cen Oscarů (to se samozřejmě nikdy nestane), a média očekávají, z jakéhože modelu letos Andrejce něco náhodou vyklouzne. Na rozdíl od ostatních celebritek je ale Verešová na snobské party se svým manželem oficiálně zvaná.

Matka a dcery Štikovy

Ano, všichni už to četli stokrát, letos to bude rok od chvíle, kdy Ornella zaklepala na rameno jisté bulvární novinářky a oznámila svůj poměr s Pepou Koktou. I když se za rok stalo jméno Ornella v Česku nejčastěji skloňovaným slovem, organizátoři snobské akce její přítomnost ve Varech zakázali. Jenže zapomněli, že tady je osoba nejpovolanější, matka Monika Štiková, a ta se postará, aby její dcery Ornella a Charlotte nepřišly zkrátka.