Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Fenomenální Adele si zopakuje svůj oscarový úspěch, nazpívá další bondovku!

Adele
Zdroj: Profimedia

Není sice první zpěvačkou, která nazpívá pro bondovky více než jednu píseň, ale je určitě první, která pro sebe urvala Oscara za nejlepší song pro agenta 007.

A producenti nového Bonda s Danielem Craigem v hlavní roli si přejí, aby se tváří bondovek nestal jen modrooký blonďatý Brit, ale i okatá Adele, která svým hlasem odpaluje pódia.

Naposledy se dočkala takového úspěchu velšská zpěvačka Shirley Bassey, která pro Bonda třikrát zpívala ještě v dobách, kdy spal se svými holkami a na vlasech nosil tehdy moderní pomádu.

Píseň Skyfall díky fenomenální Adele (24) láme první místa hitparád a lidé ji skupují jak diví, tři miliony kopií jsou pro bondovku neskutečný úspěch. Mladá Britka poslední dobou táhne hudebním světem a toho chce rychle produkce využít. Oscar jim zaručuje tu nejlepší reklamu a Adele jako čerstvá matka se do práce poslední dobou vůbec nehrne. Fanouškům vzkázala, že si na nové album ještě počkají.

Pokud by tedy měla jednou za rok nazpívat jeden song, dostat za to Oscara a ještě jej vytáhnout na přední příčky hitparád, je to pro novopečenou matku snad ta nejlepší práce na světě.

Související články

Další články