Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Fenka akity nemohla mít štěňata, tak si osvojila malé koťátko. Podívejte se, s jakou láskou se o něho stará!

Pro desetiletou fenku, která nikdy neměla štěňata, je to splněný sen.
Zdroj: Lorrie Rivera

Je vidět, jak je zvířecí láska nekonečná. Bývalé hlídací fence plemena akita nebylo dovoleno mít vlastní štěňata, tak to vyřešila po svém. Adoptovala malé koťátko a stará se o něj jako o vlastní.

Když se majitelka s fenkou Lily procházela po parku, určitě nepředpokládala, jaká událost je čeká. Obě uslyšely divné zvuky, které žena původně přisuzovala zraněnému ptáku. Jaké překvapení ji pak čekalo, když se Lily vrátila s kotětem v zubech. „Málem jsem omdlela. Ale Lily nakonec přenesla kotě v zubech bez jakékoliv úhony,“ řekla překvapená žena, která vzala nebohé stvoření k sobě domů. Kdyby tak neudělala, je jisté, že by kotě samo bez pomoci nepřežilo.

Její desetiletá fenka si kotě hned přivlastnila a oblíbila. Stará se o něj, jako by to bylo její vlastní štěně, a dokonce svou paničku kontroluje, jestli dává kotěti správně najíst. Původně chtěla žena dát kotě po měsíci někomu jinému, ale když viděla, jak na něm Lily lpí, rozhodla se, že si ho nechají.

Související články

Další články