Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Fekální ďábel! Slovák Martin bral do ruky výkaly a… Foto najdete uvnitř článku

Ilustrační foto.
Zdroj: profimedia.cz
Slovák Martin Macko má nezvyklý koníček. Rád natírá ženy výkaly. Nebo na ně také močí. Případ řešily slovenské soudy. Muž do vězení ale nemusí.

Slovák Martin Macko vypadá z dálky jako docela sympatický člověk. Uvnitř tohoto tvora ale dřímá fekální ďábel. Soud v Bratislavě mu nyní dal osmiměsíční podmínku s více než ročním odkladem a byla mu nařízena sexuální léčba.

Martin si totiž vytipovával ženy, pak k nim zezadu přistoupil a do vlasů jim močil. Nebo jim hlavu potíral fekáliemi. Zaměřoval se na krasavice s dlouhými vlasy, ty ho přitahovaly nejvíce. O případu informoval mimo jiné slovenský portál tvnoviny.sk.

Mladý muž se k činu nejdříve přiznal. Ženám prý nechtěl ublížit, jen je chtěl pomazat. Nyní se ale už se k činům hlásit nechce. Prý nic neprovedl. „Skutky, které jsou mi dávané za vinu, jsem nespáchal. A budu to tvrdit stále. Proces trvá už dva roky, což má negativní vliv na mou psychiku a chtěl bych, aby to už skončilo,“ cituje jeho slova web TN.cz.

Bratislavský soud mu nyní dal osmiměsíční podmínku. Muži byla také nařízena sexuální léčba. Macko se ale proti rozsudku odvolal, prý nic neprovedl.

Související články

Další články