Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Fejková celebrita Feuereislová si vyšlápla na představení finalistů Muže roku: Vyrazili ji odtamtud jak namydlenou fretku!

Fejková celebrita Feuereislová si vyšlápla na představení finalistů Muže roku: Vyrazili ji odtamtud jak namydlenou fretku!
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie

Jestli máte někdy pocit hlubokého zoufalství, že jste provedli nějaký trapas a nezbývá vám nic jiného než chodit kanály, nebrečte. Určitě na tom nejste tak strašně jako účinkující reality show VyVolení, fejková wannabe celebrita, ve skutečnosti vlezlá šmíra Eva JeNámToFuk, která si myslí, že jsou na ni všichni strašně zvědaví a nacpe se doslova všude.

To si takhle včera dopoledne vyšlápla na představení finalistů Muže roku, a to asi rovnou z postele, protože přišla evidentně v pyžamu, a kromě toho, že si na sobě nesla fejková prsa, fejkové vlasy, fejkové nehty a vůbec byla celá tak fejk, že by ji ani na vietnamské tržnici nemohli nabízet a ČOI by z ní dostala kopřivku, měla s sebou ještě navíc obrovskou fejkovou tašku Luj Viton ve stylu vaku, která je už asi tak deset let brutálně out.

Než dorazil pořadatel Muže roku David Novotný, seděla si v klidu u stolečku, protože je ta --prostitutka-- celebrita, že ano, ale jakmile přišel pan majitel značky, skoncoval s ní jak s namydlenou fretkou. Nechal ji vyklidit z dosahu slušných lidí a poroučel ji mimo prostory, což ale Evě KdoSiToMáFurtPamatovat vůbec nedošlo, že má odejít úplně, a celé dvě hodiny ještě navíc opruzovala před kavárnou!

Asi čekala, kdo s ní udělá rozhovor, ale kromě občasníku Poznáváme padělky se k tomu nikdo neměl. Tomu se divíme, z ní by padala moudra, že by se to dalo tesat do kamene, a její vkus zabalit do titanové schrány a nechat vystřelit do vesmíru. Až to najde nějaká mimozemská bytost, zaútočí na nás ve flotile rovnou, ať se tu jako lidstvo nemusíme dlouho trápit.

Související články

Další články