Lenka „Lo“ Hrůzová (24) zažila ve svém životě spoustu zklamání. Jenže teď to vypadá, že se konečně vše obrátilo dobrým směrem. Lenka se přihlásila do Hlasu ČeskoSlovenska a teď to vypadá, že možná soutěž vyhraje.

Nadané zpěvačce zemřel přítel, pohádala se s rodiči a jednu dobu dokonce žila na ulici. „Ten pocit nemít se kam vrátit je ten nejhorší, který jsem asi zažila,“ přiznala Hrůzová na začátku Hlasu. V soutěži televize Nova se jí ale začalo dařit a díky zajímavé barvě hlasu se stala žhavou kandidátkou na vítězství.

Rodačka z Kopřivnice má téměř celé tělo potetované a nedávno prozradila, co symboly znamenají. „Skoro celá levá ruka je pokrytá dvěma obrazy jednoho slavného srbského malíře. Ten první, na paži, je Pohlavní mozaika. On byl totiž strašně úchylný. Druhý obraz je Spící pták,“ popsala Lo své obrázky. Ruce ale nejsou to jediné, co má zpěvačka potetované. Nápisy a obrázky najdeme téměř na celém těle a nechybí ani prsa. „Tetovala jsem se sama, protože jsem se to zkrátka chtěla naučit,“ řekla Hrůzová.

Příběh Lo Hrůzové zaujal spoustu mladých dívek, které mají také problémy s rodiči a které právě na talentované zpěvačce obdivují její charisma a velké nadání. Tak uvidíme, jestli se jí ve středu podaří získat první místo.