Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

„FattyPillow se změnil!“ křičí jeho vlastní fanoušci. Co se stalo se slavným youtuberem?

FattyPillow se pouští do stále kontroverznějších vtípků.
Zdroj: facebook.com
Tlustej Kárl alias slavný streamer FattyPillow čelí na vlastní facebookové stránce stále většímu odporu fanoušků. Ti totiž pozorují, že se jejich oblíbený youtuber kvůli honbě za slávou postupně mění. A rozhodně ne k lepšímu.

I když Fatty podobná tvrzení neustále odmítá, určité věci vyvrátit nelze. Pokud někdo na jeho facebookové stránce zveřejní něco, s čím streamer nesouhlasí, dočká se v lepším případě nadávky, v horším smazání a v nejhorším rovnou obojího.

To úplně nekoresponduje s image pohodového kluka z Třebíče, na kterou Kárl nalákal své původní fanoušky.

Jako příklad může sloužit nedávná fotografie, kterou Fatty sám zveřejnil na Instagramu. Jeho přítelkyně Sára na něm simuluje orální sex s údajným kouskem mýdla. Po vlně překvapení a obecného nesouhlasu ze strany příznivců ji Kárl smazal. Jenže někteří ji stihli stáhnout a začali mu snímek připomínat u aktuálnějších příspěvků na Facebooku.

Fatty spustil kolotoč, který už dobře známe. Od ospravedlňování se přes nadávky dostal velmi rychle až ke kompletnímu smazání příspěvku. I ten ale stačili někteří zaznamenat a můžete si ho společně s inkriminovanou fotografií prohlédnout v galerii.

To, že se nejedná o ojedinělé jednání, dokazuje i následující video. To na Facebooku vydrželo do smazání jen pár minut. Proč? Po jeho zhlédnutí si to asi domyslíte sami.

Související články

Další články