Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Farnou obtěžují psychopati: Chtěli ji zabít a provdat za nezletilého kluka. Z těch příběhů vás bude mrazit!

Ewu Farnou si jako oběť svých podivných choutek občas vyberou nějací
úchylové.

Zpěvačka Ewa Farna (20) platí daň za svou obrovskou popularitu. Kromě desítek tisíc fanoušků v několika zemích se objevují i cvoci, kteří ji obtěžují. Někteří dokonce zašli tak daleko, že Ewa musela oslovit policii, aby jí s útoky psychopata pomohla.

Farna prozradila Nedělnímu Blesku, že během jedněch Velikonoc přišel do jejich rodinného domu muž se svým sedmiletým synem. Sedl si na gauč a začal vytahovat fotky celé jeho rodiny a seznamovat zpěvačku s jednotlivými členy. „Přesvědčoval mě, že jsem nejvhodnější nevěsta pro jeho sedmiletého syna,“ popsala magazínu Farna, kterou z nepříjemné situace osvobodil až její otec. Podivín se ale k domu Farné vrátil ještě dvakrát, aby se ujistil, jestli zpěvačka náhodou nezměnila názor.

Kromě lidí, kteří posílají urážlivé anonymy, musela Ewa čelit i nepříjemným výhrůžkám. „Jeden člověk mi psal, že jestli mu neodepíšu, zabije mě i celou mou rodinu,“ popsala Farna Nedělnímu Blesku zážitek, kdy musela polská pěnice navštívit policii.

Před časem jsme vás informovali o případu, kdy se na Facebooku objevil David Š., který tvrdil, že se zpěvačkou chodí, a navíc si vytvořil falešný profil Farné, prostřednictvím kterého sám se sebou komunikoval.

Mohlo by vás zajímat

Další články