Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Farnou obtěžují psychopati: Chtěli ji zabít a provdat za nezletilého kluka. Z těch příběhů vás bude mrazit!

Ewu Farnou si jako oběť svých podivných choutek občas vyberou nějací
úchylové.
Zdroj: herminapress.cz

Zpěvačka Ewa Farna (20) platí daň za svou obrovskou popularitu. Kromě desítek tisíc fanoušků v několika zemích se objevují i cvoci, kteří ji obtěžují. Někteří dokonce zašli tak daleko, že Ewa musela oslovit policii, aby jí s útoky psychopata pomohla.

Farna prozradila Nedělnímu Blesku, že během jedněch Velikonoc přišel do jejich rodinného domu muž se svým sedmiletým synem. Sedl si na gauč a začal vytahovat fotky celé jeho rodiny a seznamovat zpěvačku s jednotlivými členy. „Přesvědčoval mě, že jsem nejvhodnější nevěsta pro jeho sedmiletého syna,“ popsala magazínu Farna, kterou z nepříjemné situace osvobodil až její otec. Podivín se ale k domu Farné vrátil ještě dvakrát, aby se ujistil, jestli zpěvačka náhodou nezměnila názor.

Kromě lidí, kteří posílají urážlivé anonymy, musela Ewa čelit i nepříjemným výhrůžkám. „Jeden člověk mi psal, že jestli mu neodepíšu, zabije mě i celou mou rodinu,“ popsala Farna Nedělnímu Blesku zážitek, kdy musela polská pěnice navštívit policii.

Před časem jsme vás informovali o případu, kdy se na Facebooku objevil David Š., který tvrdil, že se zpěvačkou chodí, a navíc si vytvořil falešný profil Farné, prostřednictvím kterého sám se sebou komunikoval.

Související články

Další články