Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Farné se podařilo překonat fiasko s nadváhou na Andělech! Už není za obří matronu!

Ewa Farna po půl roce razantně změnila styl oblékání a udělala
jen dobře.
+ Další 2 fotografie

Zpěvačka Ewa Farna (21) by zřejmě květnové vystoupení na předávání cen Anděl 2013 nejraději vymazala z paměti a kdyby mohla vrátit čas, určitě by se převlékla.

Tehdy totiž na sobě měla červené elastické šaty, které daly prostor všem nedostatkům na těle zpěvačky a spolu s neúprosnou kamerou z ní udělaly obří matronu. Farna je zamilovaná, kila neřeší (samozřejmě řeší, jako všechny holky na světě), ale rozhodně kvůli tomu ze sebe neudělá anorektickou trosku, což je jedině dobře.

Za tu dobu se česko-polské hvězdě podařilo několik kilo shodit, ale hlavně si začala víc všímat, co na sebe obléká a v čem vypadá opravdu dobře. Během přímého přenosu Atleta roku skvěle naživo zazpívala aktuální song Leporelo. Na sobě měla Ewa bílou košili a k ní dominantní model kaskádové, na zem dlouhé sukně, která opticky vyvážila tělesné proporce a padla zpěvačce jako ulitá. Víc takovéhle inspirace pro holky, které nejsou jako kostry.

Mohlo by vás zajímat

Další články