Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Farna žije v Polsku jako socka: Musí vyjít s patnácti tisíci, ze kterých platí nájem. Nebohá baculka hladoví v autobuse!

Ewa rezignovala. Prsa ven a konec maskování většího zadečku.

Ewu Farnou (19) drží její otec Tadeusz jako správný křesťan hodně zkrátka!

„Ve Varšavě, kde studuju práva, žiju v bytě se spolubydlícími, a když chci jít do kina, musím si fakt rozmyslet na co. Nemám totiž prachy na to, abych šla několikrát za měsíc,“ šokovala baculatá polská zpěvačka, která je u nás hodně populární i přes své infantilní chování v SuperStar.

Zpěvačka podle informací eXtra dostává měsíčně od otce patnáct tisíc korun, ze kterých ale musí zaplatit nájem ve dvoupokojovém bytě v polské Varšavě, kde studuje práva. Do školy tak jezdí autobusem jako každá správná chudá polská studentka.

Té dal přitom otec v osmnácti na výběr. Odevzdal jí obálku s penězi a přístupy ke kontu, ale Farna, ve strachu, že peníze rozfofruje za falešné podprsenky a zeštíhlující korzety, hrdě odmítla s tím, že bude dál žít asketickým životem tak, jak se na praktikující katoličku sluší a patří.

Mohlo by vás zajímat

Další články