Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Farna že má velký zadek? To jste ještě neviděli Kardashian a její sestru! Tam musí být silikon!

Kim a Khloe Kardashianovy jsou na své pozadí pyšné.
+ Další fotografie

Většina Češek řeší svůj zadek alespoň jednou denně a jakmile své pozadí nositelka nedostane do velikosti 38, už je průšvih. To v Americe si některé ženy zakládají na svém pozadí a čím větší, tím lepší.

Třeba taková Kim Kardashian (33) a její sestra Khloe. Obě mají zadnice jako štýrský valach a pravidelně se s nimi chlubí v upnutých šatech. Slavnější sestra Kim už byla několikrát nařčena, že si do zadku nechala vpravit silikon, ale ona sama to permanentně popírá.

Když se ale na ni z boku pořádně podíváte, všimnete si, že k jinak štíhlému tělu je takovéhle pozadí nepoměrně větší, a stejně tak u její sestry Khloe. Ta byla možná Kim na zákroku doprovodit a protože měl lékař v zásobě silikonu víc, nacpal ho i do zadnice Khloe.

Pokud se tedy někdo nemohl vynadívat na zadnici Ewy Farné (20) na předávání cen Anděl 2013, doporučujeme, aby si pořádně prohlédl galerii. To jsou teprve podstavce!

Mohlo by vás zajímat

Další články