Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Farna už ukazuje své oblé křivky jinému, ale k Pčelárovi se zase vinula jak liána! Dívejte se!

Eva Farna je zamilovaná, Štefík už má ale smůlu.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie

Náš server eXtra.cz vás nedávno jako první informoval o tom, že Ewa Farna (20) je opět zamilovaná. Tím šťastným se stal kytarista z její kapely Martin Chobot.

Na rozdíl od svých kolegyň z hudební branže je Ewa cudná a nedá jen tak někomu, popularitu navíc získala tvrdou dřinou, takže na co by se stylizovala do laciných dávajek, jejichž kariéra je krátká asi jako nohy Petra Koláře. Chobot už Ewu zná pěkně dlouho, takže je mu jasné, že se kolem ní bude stále motat spousta mužů. Proto ho nerozhodí ani fotografie Ewy se Štefanem Pčelárem, který si po dobu SuperStar na polskou hvězdu myslel, nebo ona na něho. A to, že soutěž skončila, neznamená, že se Itcho nechá uklidit zpátky na Slovensko.

Na snímku, kterým se Ewa pochlubila na Facebooku, je s touto dvojicí vyfocena i vítězka Sabina Křováková, která Farné bude předskakovat na jejím turné.

Související články

Další články