Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Farna tasila marketingovou fintu roku: Reklamu fikaně vydává za klip! Ten ale nekousnou ani její polští skalní!

Zpěvačka Ewa Farna (20) konečně představila klip, na který její fanoušci dlouho čekali. Skladbu Leporelo totiž donedávna reprezentovalo video, kde celou dobu byla jen zpívající Ewina hlava. Bohužel je třeba říct, že druhý pokus dopadl ještě hůře.

„Mojí drazí fanoušci a někteří už i herci. Děkuji za trpělivost, prezentujeme Vám konečně klip k písničce Leporelo! Jak práce občas překáží lásce a obyčejnému verbálnímu kontaktu, po kterém každý občas touží… Jak by to mělo dopadnout a co na konci volím já, se dozvíte v zbrusu novém klipu,“ láká Farna na svých facebookových stránkách své publikum, které je tak fanatické, že si ani nevšimne, že se vlastně dívá na reklamu na minerálku, jíž je v klipu tolik, že nebýt Farna rozměrnější, ani si jí nevšimnete.

Skladbu, kterou zpěvačka, jež v poslední době několikrát vyvolala dohady o tom, zda je na určitých fotografiích, kde se prezentuje, opravdu nenalíčená, poprvé představila na akci Mattoni Koktejl Festival, zatím oplakávají její polští fanoušci, kteří si musí k Leporelu opatřovat titulky s překladem, tak snad je Ewa nenechá dlouho čekat na jejich verzi.

Někteří čeští fanoušci zpěvačky navíc tvrdí, že se jim polská aranžmá jejích songů líbí víc než naše, což tady bude platit určitě. Ale to je fuk, hlavní je, že si všichni fanoušci příště koupí sodovku, protože ji pije Ewa, tedy, ehm, protože Ewa tvrdí, že ji pije. Gratulujeme a těšíme se na nový klip, až bude Ewa jednou propagovat se stejnou vervou vibrátory nebo tak něco.

Mohlo by vás zajímat

Další články