Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Farna přiznala další handicap: Pořád se mě drží beďary! A neuvěříte, jak tvrdě zhodnotila svá malá prsa!

Ewa je k sobě příliš kritická, ale v šoubyznysu zkrátka není prostor pro fyzické nedostatky!
Zdroj: herminapress.cz

Zpěvačka a porotkyně SuperStar Ewa Farna (19) se toho nebojí. Konkurence z Blesk.cz si ji pozvala na chat, kde se v Česku nesmírně populární Polka hodně rozpovídala. Omílalo se i téma jejích prsou, jež si neustále zvětšuje pomocí různých vychytávek. Web eXtra.cz dokonce opakovaně zvažoval, že podá na Farnou trestní oznámení pro podezření z naplnění skutkové podstaty trestného činu podvodu.

"Moje prsa nestojí za nic," přiznala však sebekriticky Ewa a dodala, že jejich velikost se v jejím konkrétním případě skutečně odvíjí pouze od toho, jak velkou podprsenku si vezme.

Stejně tak se zpěvačka doznala k tomu, že má další pochybnosti o své postavě, s čímž zásadně nesouhlasíme, protože Ewa je krásná baba, jen má holt trochu zadeček a obrovská stehna.

A pak je tu ještě jeden problém: "Pořád se mě nějak drží ty beďary," zatloukla pak Polka další hřebíček do rakve své atraktivity, ale tak sympaticky, že se jí za to snad ani nemůžeme smát. A naopak vzkazujeme: Ewo, nic si z toho nedělej, jistě se najde chlapec, který tě bude mít rád takovou, jaká jsi!

Související články

Další články