U nás nesmírně populární zpěvačka polské národnosti Ewa Farna (21) dala vůbec poprvé za pravdu bulváru, který ve snaze ochránit ji dalších pomluv nenápadně roky baculku ze Slezska upozorňuje, že přestat trošku jíst a začít se hýbat by mělo být pro rockovou zpěvačku jaksi samozřejmé.

Farna poskytla velmi otevřený rozhovor čtvrtečnímu Magazínu MF Dnes, kde nepřímo přiznala, že doma nemá váhu, což chápeme. A váha? „Nevím přesně kolik, možná osm…“ Ano, tolik kilogramů má Evča navíc, zejména přes stehna a zadeček, pro což má ale vysvětlení, které snad přijde dostačující teenagerkám, které podléhají kultu těla a iluzi, že musejí být za každou cenu hubené: „Určitou roli sehrálo i to, že jsem v dětství závodně lyžovala… Mám pořád silné svalstvo na stehnech a dál to jde samo: léta jste zvyklí na každodenní tréninky od šesti do devíti ráno, pak s tím najednou přestanete, a když začnete vysedávat v dodávce cestou na koncerty a žijete z jídla na benzínkách, musí se to projevit. Nicméně, i když to nepovažuju za žádnou tragédii a není to navždy, není mi to jedno,“ sebekriticky přiznala zpěvačka, která až doposud měla tendence situaci spíše zlehčovat.

Zajímavým faktem je i to, že v jinak velmi otevřeném rozhovoru Farna evidentně nepřistoupila na jedinou otázku týkající se Martina Chobota, jejího aktuálního přítele a doprovodného muzikanta, se kterým se právě na cestách dodávkami spustila a který má za sebou mimořádně silný příběh sirotka. Nedošlo také na vztah s Ewiným zjevně prvním intimním partnerem Tomášem Klusem, stejně jako nedošlo na její platonickou lásku k Markusi Tranovi, muzikantovi, který dnes stojí za její hitovou tvorbou, o níž Farna v rozhovoru říká, že bychom o ní měli více psát, ale zapomíná, že my píšeme o opravdové hudbě, ne o popině pro teenagery, která je sice super, ale my máme jinou cílovou skupinu.

Co ještě Farna přiznala?