Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Farna na Andělech šokovala obří zadnicí: Česko-polská hvězda zase nakynula a nebyl to hezký pohled! V galerii uvidíte vše

Ewa Farna v rudých šatech na Andělech 2013.
Zdroj: herminapress.cz

I po roce, kdy se Ewa Farna (20) přesvědčila při porotcování v SuperStar, že není radno podceňovat nemilosrdnou kameru, která vám s klidem přidá patnáct kilo navíc, se očividně nepoučila.

Tehdy jí modely vybírali stylisté pěvecké soutěže, ale tentokrát při vystupování na Andělech 2013 si Ewa určitě mohla do výběru outfitů víc zasáhnout.

Během písně, která byla určena Karlu Gottovi (74), se česko-polská star objevila na pódiu Hudebního divadla Karlín v rudých elastických šatech, které velmi těsně obepínaly postavu a odhalily jakýkoliv záhyb. Délka šatů navíc byla neupravená nositelce, takže si Ewa musela před vystoupením látku podkasat, což působilo ještě neforemněji. Podobnou chybu s outfitem u Ewy už zaznamenali diváci loňského Slavíka.

Přitom stačilo, kdyby si Farna vybrala jednoduchý model ze splývavého materiálu tmavé barvy a ne šaty, ve kterých by i Bučková (24) vypadala jako oteklá niť.

Související články

Další články