Stylista, který obléká polskou zpěvačku Ewu Farnou (19), dostal evidentně nůž na krk.

Pod tlakem neúprosné kritiky, která kritizuje šílené novácké kostymérské harakiri s hýžděmi, špíčky a nepadnoucími a nevhodnými outfity, se zřejmě v kostymérně na Barrandově rozhodli, že už je to stejně všechno jedno, a tak konečně tasili něco, v čem není zpěvačka prvoplánově za naprostou módní trubku, které se tým stylistů snaží zvýraznit prsa a zakrýt špíčky tak vehementně, že to všechny Ewiny nedostatky ještě víc zdůrazňuje.

Když nic, tak byla Farna včera jiná. Působila jako švýcarská učitelka a milenka zlého, ovdovělého a násilnického esesáka se S/M sklony z přiblblého východoněmeckého porna, což je určitě sexy, a navíc se poprvé za celou novou éru podařilo upozadit větší zadeček do černých kalhot a saka tak, že Ewa mohla dokonce i vstát a v klidu se fotit. Snad poprvé se také Farna vykašlala na šílené podprsenky, které jí zvětšovaly prsa na číslo 4, a vzala si jen normální push-upku.

Byť celý model může působit dost bizarně, nic lepšího zatím na Ewu v SuperStar nepověsili. Pokud to byl návrh Ewy, tak inspiraci vzala mladá Polka jistě u svého kolegy rappera, který si říká PSY a podobné modely nosí neustále.

Ewo, jen tak dál, konečně nejsi směšná, myšleno samozřejmě v oblékání.