Ewa Farna začíná jasně dokazovat, že i přes své zkušenosti v šoubyznysu ve svých devatenácti letech na show typu SuperStar jako porotkyně zatím nemá.

Zatímco doposud byly její trapné pokusy o humor a nějakou stylizaci vzhledem k jejímu věku lidsky pochopitelné. Včerejšek jasně ukázal, že polská teenagerka svou roli totálně nezvládá.

Těžko říct, co se jí honilo hlavou, když podrobila tvrdé kritice podle všech ostatních vynikající vystoupení pozdějšího vypadlíka Martina Šafaříka (22), na které má sice jako porotkyně právo, ale bylo zřejmé, že její hodnocení postrádá jakýkoli racionální základ.

Následně Farna neunesla jeho vypadnutí (?), na Šafaříka se v záchvatu hysterického pláče vrhla (??) a zcela v rozporu se scénářem ještě v průběhu přenosu utekla do zákulisí. Zatímco její třináctileté fanynky musely být u vytržení a s Ewou jistě soucítily, příčetní diváci mohli jen kroutit nevěřícně hlavou.

Ewě včera opět vůbec nepomohl její kostymérský česko-polský tým ani vizážistka. O brutálně špatně zvolených šatech, které Ewě opět zvýraznily už tak velký zadeček, píšeme jinde, ale za zmínku stojí i naprosto nevhodně zvolené oční stíny a celkový make-up, který třetí finálový večer po sobě, namísto aby zpěvačce zeštíhloval tvář, jen zvýrazňuje její nedostatky a především odulost.

Výsledkem toho všeho je kritika všech bulvárních médií, která nejsou mediálními partnery show. Bude zajímavé sledovat, jak se s narušenou psychikou a dosavadními vizážistickými katastrofami popere tým okolo Farné příště.