Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Farna by si měla konečně najít dietologa: Na Andělech se narvala do latexových burkin

Co to má zase proboha na sobě?
Zdroj: reprofoto ČT1
+ Dalších 66 fotografií
Ewa Farna (24) by měla se sebou začít konečně něco dělat, protože nezadržitelně kyne. Možná by nebylo na škodu, kdyby si našla pořádného dietologa. Na cenách Anděl zazpívala, což bylo sice jako vždy krásné, ale opět vypadala jako koule. Navíc se narvala do čehosi, co připomínalo latexové burkini.

Zpěvačka Ewa Farna (24) už opravdu ztrácí soudnost. Na to, že jí je teprve čtyřiadvacet let, tak má postavu horší než ženy o padesát let starší. Přitom to vždycky bývala tak nádherná holka. Když začala trošku přibírat, tak jí to stále slušelo.

Holky krev a mléko jsou zkrátka nejlepší. Jenomže nyní to nemá s plnými a krásnými ženskými tvary nic společného. Ze zpěvačky se začíná stávat obří koule a za chvíli bude mít co dělat, aby se vůbec na pódium nějak dovalila.

Na cenách Anděl opět šokovala svým modelem. Vypadala jako obézní strašák do pole, kterého narvali do latexových burkin. Ve tvářích se jí začínají dělat boule a vůbec to nevypadá hezky. Hlas má nádherný a každopádně je to fenomenální zpěvačka, ale s postavou by měla začít něco dělat.

Související články

Další články