Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Farmář nabírá nechutné grády: Notorik Josef se neudrží na nohou a švihne sebou před odhodlanou křepeličkou Katarínou! A bude hůř!

Pan Josef je vydatným požehnáním pro páteční večery všech natěšených
diváků.

Asi nejvýraznější postavou současné série seznamovací show Farmář hledá ženu je alkoholik Josef (54), kterému však i přes jeho stav „věčně v lihu“ náleží několikero nemovitostí a firem. K Josefovi v dnešním díle ostře sledované reality show do jeho statku přibydou tři zralé krasavice, které se budou ucházet o jeho majetek a přízeň.

Tak jednoduché to ale mít nebudou, protože objekt jejich touhy sebou nečekaně švihne uprostřed lesů, kde jej prý našla Katarína Tamášová, což je dáma, která už se jednou v předchozí sérii o farmáře ucházela, ale ten ji poslal někam, a tak teď zkouší štěstí právě u alkoholem zastřeného muže.

Podle oficiálních vyjádření mohl za Josefovu indispozici epileptický záchvat a podle jeho vlastního vyjádření vůbec o nic nešlo a prý už si na nic nepamatuje. No, tak uvidíme. Ne nadarmo je název „reality“ show od slova „realita“, místy křísnutá režisérem nebo sudem pořádně účinné pálenky.

Související články

Další články