Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Farmář nabírá lihové grády: Alkoholička Simona se vrátila zpět k notorikovi Josefovi, kterého kvůli alkoholu zavrhla!

Čehopak se ještě u dvou milovníků kvalitního i nekvalitního alkoholu
dočkáme?
Zdroj: FTV Prima

Reality show Farmář hledá ženu by se mohla z fleku přejmenovat na Farmář i ti, co ho hledají, hledají líh. Do zábavné trojice ve složení notorik Josef, roztomilá pražská zlatokopka Libuška, vzteklá semetrika Katarína totiž vstoupila další postava. Intelektuálka Simona, oprávněně znechucená prvním osobním setkáním s alkoholikem Josefem, se ihned po natáčení zdejchla a nebyla vůbec ochotná se s ním setkat znovu. Farmáři se beztak ani nelíbila.

Ale televizní popularita je televizní popularita a poté, co osamělá žena, která přiznala, že je sama notorik, zvážila situaci, se rozhodla pro velkolepý návrat na obrazovky. Tedy spíše do Josefovy hospody. Nebylo to ovšem vůbec snadné.

Dvě blonďaté rakety, které už statek u Josefa obývají a které se již několik dnů předtím praly o jeho lihem nasáklý potenciál, v tu chvíli totiž okamžitě zbystřily. A zatímco Pražačka Libuška přivítala přiznanou notoričku Simonu poměrně radostně, semetrika Katarína se začala ihned v obavách z nové konkurence vztekat, prskat, skřehotat a hroutit se. Jak nakonec celá eskapáda hledajících duší dopadne? To zjistíte už dnes v dalším dílu vztahové reality show Farmář hledá ženu!

Související články

Další články