Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Farmář: Dojnice Kamila vyměnila kancl za kravín. Takhle se učila zacházet s vemenem!

Vztah s Petrem odvál Kamilu z teplé kanceláře za vemínky do kravína.
Její výraz sledujte ve fotogalerii!
Zdroj: FTV Prima

Pro lásku se naučila zacházet s vemenem! Zaláskovaná nápadnice farmáře Petra, ze které se později stala jeho právoplatná partnerka, s níž nyní plánuje svatbu, se po společně stráveném romantickém víkendu přestěhovala ke svému miláčkovi na statek. Kamila z reality show Farmář hledá ženu tak vyměnila práci v kanclu, kam měla nastoupit, za dřinu v kravíně. Ale láska hory přenáší, tak co by nepřenesla obavy z kravského vemene.

Kamila se během pár dnů musela naučit odborné práci dojnice a teď už prý všechno zvládá na jedničku. Zvykla si i na to, že musí dvakrát týdně vstávat ve dvě hodiny ráno. Na vesnici to tedy sice pro nevěstu není žádný med, ale co by pro svého budoucího manžela a snad i otce dětí neudělala.

Během setkání s moderátorkou Laďkou Něrgešovou však vyšlo najevo, že se u Petrových rodičů moc nedá žít. Zřejmě kvůli klasickému sporu snacha – tchyně prý mladí neměli moc klidu, tak si pořídili prozatímní bydlení v podobě mobilního domu, kde žijí svůj skromný snoubenecký život.

Související články

Další články