Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Fanoušci ve válce: Je submisivní a ušlápnutý Plekanec skutečně tím nejlepším kapitánem?

Je Plekanec tím správným kapitánem?
+ Další 2 fotografie
Je to takový držák. Tomáš Plekanec bude podle předpokladů kapitánem národního týmu na Světovém poháru v Torontu. Jenže je skutečně on tím správným vůdcem? Taková otázka se nyní řeší mezi hokejovými fanoušky!

Není to žádné překvapení. Českou reprezentaci se pokusí na Světovém poháru k úspěchu dovést zkušený Tomáš Plekanec. O tom, že bude kapitánem, se rozhodlo během včerejší tiskové konference, údajně jednohlasně.

Jedním hlasem ale nemluví hokejoví fanoušci. Ti se tak trochu rozdělili na dva tábory. Jeden z nich je s volbou spokojen, vidí v Plekancovi jistotu a legendu českého hokeje, která má zkušenosti. Jenže pak je tu druhá skupina a ta vidí i nedostatky českého hokejisty.

Plekanec není tolik vůdčí typ. V kabině je většinou ten nejvíce tichý, submisivní, a to není zrovna vždy správné. Někdy je potřeba za to vzít a to není Plekymu zrovna vlastní. Naši ale v Torontu snad ani zklamat nemohou, jsou mezi největšími outsidery, tudíž vlna kritiky se na Plekance pravděpodobně nesnese…

Mohlo by vás zajímat

Další články