Zpěvák Michal Hrůza (43) je po brutálním napadení ve Stodolní ulici stále v umělém spánku, do kterého ho lékaři uvedli po náročné operaci mozku. Od incidentu uběhly čtyři dny a lékaři s ohledem na přání rodiny stále neuvádějí podrobnější informace o stavu zpěváka.

To se ale nelíbí jeho některým fanouškům, kteří mají pocit, jako by jim Hrůza patřil, a rozčilují se nad tím, že nedostávají o svém idolovi pořádné informace. „K fanouškům je to nefér, když se první dozvídají informace novináři, když tady je tolik lidí, co to dost prožívají a některé mladé holčiny by za něj dýchaly,“ rozčiluje se jedna ze skalních fanynek na stránkách kapely Hrůzy.

Jsou ale i tací, kteří si myslí, že mají na Hrůzu monopol a právě oni mají právo vědět to, co je určené jen těm nejbližším. Právě oni by si měli uvědomit, že je sice hezké, že umělce podporují koupí cédéček, chodí na jeho koncerty a myslí to opravdu upřímně, ale to neznamená, že je Hrůza jejich majetek.

Lékaři se během nejbližších hodin budou snažit zpěváka probudit z umělého spánku a přes mluvčí nemocnice jistě poskytnou vyjádření o jeho stavu.