Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Fanoušci jsou zděšeni z nových rtů Kendall Jenner: Vypadáš jako kačeří matka pluku

Myslíte si, že už je to moc?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Plné rty Kendall Jenner (22) na Zlatých glóbech neunikly pozornosti fanoušků, kteří na sociální síti debatují, zda si je modelka nechala zvětšit. Že by šla Kendall ve šlépějích svých sester, které již zvětšení rtů také podstoupily? Někteří z nich se shodují na tom, že Kendall vypadá jako kačeří mládě a měla by s přifukováním rtů okamžitě přestat. Co myslíte vy?

Kendall Jenner je dcerou Bruce Jennera a Kris Jenner. Ve svých dvaadvaceti letech podstoupila už několik úprav obličeje a zatím to vypadá, že se ze všech sil snaží podobat své nevlastní sestře Kim Kardashian (37).

Někteří hollywoodsští chirurgové se shodují na tom, že podstoupila hned několik plastických operací. Podle jejich tvrzení má upravená prsa, hýždě a obličej. Někdy to dokonce vypadá, že má Kendall docela problém vytvořit na svém obličeji jakoukoliv mimiku.

Přitom je Kendall nádherná dívka a podobné plastiky by si klidně mohla odpustit. Na předávání Zlatých glóbů si fanoušci nemohli nevšimnout jejích přifouknutých rtů, které okamžitě strhly vlnu diskuze.

Nelze popřít, že kráska je má mnohem plnější a větší než kdysi. Najdou se fanoušci, kteří jsou z jejího nového looku zděšeni. Podle nich vypadá Kendall jako malé káčátko s obří pusou a vůbec se to k ní nehodí.

Co myslíte vy? Měla by toho okamžitě nechat, aby v budoucnu nelitovala, nebo ji nějaké zvětšení rtů nemůže ohrozit?

Související články

Další články