A je to tady – americká modelka, zpěvačka, moderátorka a profesionální celebrita Thien Thanh Nguyen Thi, která je lépe známá jako Tila Tequila, čeká své první dítě. Na svém facebookovém profilu se totiž pochlubila vytouženou selfie, kde mohla konečně prezentovat své břicho v desátém týdnu těhotenství.

Očekávanému dítěti dokonce Tila napsala veřejný dopis, kde děkuje za to, že přišlo do jejího života, a vyznává se, že na tento zázrak čekala velmi dlouho. Dále zmiňuje, že dítě bere jako dar od Boha a hlavně ať v budoucnu její potomek nedá na to, co lidé říkají.

Hvězda se nyní cítí dobře, zdravě a odřekla si veškeré večírkování, drogy a chlast, který má dokonce i ve svém uměleckém pseudonymu a který jí nejednou způsobil velké problémy. Tequila se kdysi proslavila nejen svými excesy, ale i bisexuální reality show, které se zúčastnilo 16 mužů a 16 lesbických žen, ucházejících se o její lásku. Otcem dítěte je však nakonec někdo úplně jiný, Tila jej zatím tají. Tady teď vidíme klasický případ dívky, která se vydala na cestu pokory, rodinného štěstí a dobra!