Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Fanoušci Andreje Babiše se bouří: Zvrhlý útok na našeho miláčka, je za tím Kalousek!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 9 fotografií
Zprávy z Palerma
Českem hýbe kauza spojená s údajným únosem Andreje Babiše mladšího, syna premiéra Andreje Babiše. Voliči strany ANO a Babiše samotného tvrdí, že za vším stojí Kalousek a premiérovi navrhují, aby na svého největšího rivala podal žalobu. Někteří příznivci dokonce říkají, že jde o smyšlenou špínu z rukou reportérů Slonkové a Kubíka.

Syn českého premiéra, Andrej Babiš mladší, kterého ve Švýcarsku vypátrali reportéři Sabina Slonková a Jiří Kubík, tvrdí, že lidé pověření jeho otcem ho donutili odjet na Krym pod pohrůžkou, že pokud tam nepojede, zařídí mu pobyt v psychiatrické léčebně. Ke kauze se v průběhu dnešního rána vyjádřil už i sám premiér Babiš "Můj syn je psychicky nemocný. Bere léky, musí být pod dohledem a žije s matkou ve Švýcarsku. Mého syna nikdo neunesl, z ČR odjel dobrovolně." Později dodal přímo z Palerma, že celá záležitost je kampaň a odporný hyenismus.

Jeho vyjádření na sociální síti Facebook získalo během pár hodin přes tisíc komentářů. Někteří fanoušci Andreje Babiše tvrdí, že je kauza nedůvěryhodná už jen proto, že Slonková natáčela skrytou kamerou zcela evidentně psychicky postiženou osobu. Premiérovi to do budoucna podle některých jen pomůže - lidé prý uvidí, jak funguje nepokryté házení špíny a dno žurnalistiky.

Někteří příznivci premiéra jsou celou situací doslova znechuceni a vymýšlejí teorie, kdo by mohl figurovat v pozadí případu. "Novináři jsou hyeny a zkorumpovaným politikům vadíte. Piráti na Vás žalují v Bruselu a Bartoš začíná trolit, protože se chce uchopit moci. Držím Vám palce, Vy to ustojíte," zní jeden z podpůrných komentářů u příspěvku Andreje Babiše. Další mají tradičně za to, že za celou kauzou nějakým záhadným způsobem stojí Miroslav Kalousek.

Ačkoliv je jasné, že se u Babišova vyjádření objevila i velká vlna kritiky na jeho osobu, jeho fanoušci ho brání zuby nehty a agresivně drtí každého odpůrce. Ti se prý mají starat o sebe a o své děti, začít pracovat a rozhodně si nesmí dovolit našemu premiérovi v komentářích tykat!

Vyjádření fanoušků Andreje Babiše si nesmíte nechat ujít. Pro další komentáře se podívejte do naší galerie, kde najdete to nejlepší, co premiérovi příznivci napsali.

Související články

Další články