Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Fanfáry, prosím! Idiotem týdne se stává tenhle zlodějíček z Facebooku. Ale konkurence byla veliká

Zdroj: Facebook.com
V nové rubrice Idiot týdne se podíváme na ty, co měli uplynulý týden smolíka a ve hře o život si vytáhli Černého Petra. Tentokrát pomyslnou medaili loserů získává hledaný americký zlodějíček, který se nechal sebrat kvůli Facebooku.

Ale konkurence byla veliká a kandidátů hned několik. Na vítězství aspirovala třeba mlátička z Hustopečí, čerstvý ženáč, který hned po obřadu seřezal před očima svatebčanů svoji novopečenou manželku A aby toho nebylo málo, pár ran vyslal i do řad mužů zákona, kteří ho přijeli zpacifikovat. Svatební noc proto nestrávil v náručí manželky, ale na kavalci na záchytce.

Kandidátem numero uno byl také pražský urolog, pracovním názvem jsme si ho pojmenovali Doktor čuně 2.0, který v rámci vyšetření znásilňoval pacientky Tenhle gynekolog amatér na to šel obzvlášť nechutným způsobem a byl natolik odrzlý, že po akci zneužitou oběť ještě objal, políbil a pozval ji na další kolo, pardon, kontrolu.

Na ostře střežený seznam uchazečů se k našemu politování dostali i britští námořníci. Opili nevinného vojína tak, že upadl do bezvědomí a nechal si od nich zvalchovat zadek skleněnou lahví. Nejenže jeho zadní partie zažily středověk, povedení kamarádíčci mu zneuctili i obličej. Celou akci si natočili na video, které je nakonec pošle k soudu. Na náš seznam se dostali proto, že video nestihli pustit na internet. Určitě by se našlo dost lidí, co by ho chtěli vidět.

Idiotem týdne jsme ale nakonec zvolili mladého zlodějíčka z USA. Levi Charles Reardon se schovával před policií, protože se mu pochopitelně nechtělo sedět. Zatykač byl na něj vydán kvůli vloupačkám a podvodům. Vyšetřovatelé si už nevěděli rady, jak ho vypátrat, proto odkaz s výzvou postli na Facebook. Toho si všiml i hledaný zločinec Levi, jenže co toho idiota nenapadlo? Příspěvek „olajkoval“. Na základě liku ho pak vyšetřovatelé vypátrali a zatkli. Seznamte se, tohle je náš idiot týdne.

Ocenění a všechny pocty s ním spojené si vítěz může vyzvednout každý den vyjma víkendů a státních svátků od rána do večera na adrese redakce. V 18:00 prosím nechoďte, sledujeme Prostřeno a nechceme být rušeni.

Související články

Další články