Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Faltýnová zase s Marešem? Osahávačka, objímačka a kdoví co ještě. Co si všechno řekli? Rozpoznali jsme jejich řeč těla

Leoš Mareš a Petra Faltýnová k sobě mají očividně stále blízko.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 4 fotografie

Vztah Leoše Mareše (37) s Petrou Faltýnovou (35) byl podle jejich některých přátel jak jízda na horské dráze. Když se před nedávnem objevila zpráva, že pár se definitivně rozešel, nikomu se nechtělo věřit, že by to byla pravda. „Jsou pro sebe jako stvořeni. Oba mají horkou krev, ale to jednoho na druhém právě přitahuje,“ tvrdí kamarádka modelky.

A zřejmě měla pravdu. Když se na začátku roku objevili na křtu kalendáře, pro který Petra nafotila několik snímků, dělali chvíli, že se vůbec neznají, aby pak nenápadně někde v rohu vrkali jako hrdličky. Na poslední akci, kde se Leoš s Petrou objevili, se spolu normálně bavili, bylo jim úplně jedno, že jsou foceni, a dokonce došlo i na vroucí objímání.

Podle gest, které náš fotograf zachytil, jsme se pokusili zjistit, co si asi Mareš s Faltýnovou v danou chvíli říkali. Podívejte se s námi do galerie.

Související články

Další články