Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Falešná kniha Hruškových receptů: Přes zákaz ji dál prodávají! Včera to zkusili na jeho vlastního otce!

Hruškovi i přes soudní zákaz stále chodí další a další důkazy
o tom, že se „protikniha“ prodává dál.
Zdroj: Nova, profimedia.cz, archiv
+ Další fotografie

Autor nejprodávanějšího českého kuchařského bestselleru historie, čerstvý milionář a brzy už protagonista vlastní gastronomické show Láďa Hruška (36) z Novy čelí hodně drzému vydavateli napodobeniny jeho kuchařky, která je absolutním trhákem českého knižního podzimu.

Nova, která na originálu participuje, si věc hodně hlídá: „Co vím, tak předběžné opatření k soudu dala televize už před dvěma týdny,“ říká novácký kuchařský fenomén Hruška, kterého včera vytočil telefonát jeho otce, kterému nabízel zakázanou napodobenu knihy trhovec, netuše s kým mluví, přímo v Městci Králové, kde má Hruška rodinu.

„Víte, co je největší nechutný bizar? Když ve vašem rodném městě trhovec nabízí fejkovou kuchařku Ládi Hrušky bez Ládi Hrušky jeho tátovi!!! Fuj!“ napsal si včera Hruška na Facebook a naší redakci následně poskytl několik podnětů od svých fanoušků, kteří slova jeho otce potvrzují a popisují, jakými cestami jim je kniha nabízena i přes předběžné opatření soudu, který její šíření zakázal.

Publikace, která se údajně pokoutně prodává mimo běžnou síť za 99 korun, sice nese název Vaříme „levně a chutně“ podle Ládi Hrušky, ale Hrušku v ní na rozdíl od receptů, na které má copyright TV Nova, nenajdete.

Související články

Další články