Na Facebooku nedávno, za mimořádného přispění několika členů redakce eXtra.cz, vznikla skupina „Lucie Bílá nezměnila můj život“. Tu se pokusilo zablokovat už několik set členů protisekty, která se houfuje okolo skupiny „Lucie Bílá změnila můj život“.

Ta se vyznačuje tím, že denně postne dvacet fotek své oblíbenkyně. A pro slavné termíny jako lidičky, srdíčko, dušička, pusinka atd. tady nikdo nejde daleko. Každý večer navíc přibude jednadvacátá fotka, ta ze všech nejsladší (Lucie a malý synek v příboji, Lucie a opičátko, Lucie dojatě přijímá kytici apod.) – a k ní připíše pohotový správce každý večer „dobrou noc“.

Velký doják, který má desetitisíce příznivců, kteří určitě dělají fenomenální zpěvačce radost.

To protiskupina se baví jinak. Stránce vévodí nechutná fotografie Lucie Bílé se Stellinkou Zázvorkovou, na které Lucie drží v ruce kosu a chystá se, och né, to je příliš drsné.

Vybrali jsme pro vás pět hezkých fotek, kterými si dávají „dobrou noc“ tady. Fanouškům Lucinky, tribunky lidu a emisarky dobré vůle a obětování se lidu – vstup do galerie a skupiny „Lucie Bílá nezměnila můj život“ přísně zakázán!