Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Facebook Pražských roztahovaček už znají i v zahraničí, co by za to české šoubyznysové rajdy daly!

O Pražských roztahovačkách píše už i Daily Mail.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie

Facebooková stránka Pražské roztahovačky získala nečekanou popularitu. Píše o ní už i zahraniční bulvár, za což by některé nejmenované české zlatokopky daly cokoliv.

Stačilo pár hodin na to, aby měla tato stránka, kam se postovaly fotografie dívek, jež měly údajně vlézt do postele s kýmkoliv a prý i brát drogy, kolem 13 tisíc následovníků. Protože ale odporovala pravidlům sociální sítě, byla smazána. Okamžitě se začaly objevovat její další kopie a na Facebook expandovala i další města.

Teď o stránce, kde spousta zhrzených milenců a kamarádek posílala administrátorům fotky holek, píše i britský Daily Mail, který popisuje, za jakým účelem byla stránka založena a co se na ní dělo. Na Facebooku Daily Mailu veřejnost komentovala tento počin podobně jako u nás, vesměs ho považuje za hnusný, z něhož by mohla mít některá děvčata trauma, další zase upozorňují na to, že by si holky neměly dávat na sociální sítě polonahé fotky ve spodním prádle.

Související články

Další články