Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Extrémní umění na obrazech amerických měst: Neuvěříte, že tyto malby nejsou ve skutečnosti fotky

Walshovy obrazy vypadají jako fotky.
+ Dalších 6 fotografií

Britský umělec Nathan Walsh by byl dost dobrý industriální fotograf, tedy až na to, že jeho krásná zákoutí velkých měst nejsou fotky, ale hyperrealistic­ké malby.

Nathan se věnuje tomuto umění už několik let a jeho postupy jsou až architektonicky přesné. Vlastně pracuje skoro jako stavitel a nikoliv jako malíř. Pro samostatnou výstavu právě teď chystá obrazy z New Yorku a Chicaga, které uvidíte v galerii, a poprvé také publiku představí svou techniku umění.

Základem je kresba tužkou, která vypadá jako obyčejný a nudný architektonický plánek. Tu je Nathan schopen vytvořit okamžitě a na místě, i když některé jeho obrazy vyžadují až na sto hlavních samostatných tužkových kreseb.

Ve svém studiu se už pak věnuje malbě a tvoří tak reálné obrazy, že vypadají jako dokonalá fotka. Fotka, kterou si budeme moct koupit za opravdu hodně moc peněz.

Mohlo by vás zajímat

Další články