Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Extrémní proměna: Proč se mladá studentka každý den stává japonskou panenkou?

Katie Lawrence je tak posedlá japonskými anime, že se každý den stylizuje
do jejich postav.
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie

Její závislost na make-upu začala, když jí bylo jedenáct a její matka jí poprvé ukázala rtěnku. Katie Lawrence (20) byla úplně fascinovaná tím, co všechno šminky dokáží, ale pak se svého koníčku musela na dlouho vzdát.

Začala totiž studovat na prestižní soukromé škole, kde nebyla povolena ani řasenka a Katie se mohla vyřádit leda ve svém volném čase. Ale doopravdy přeměnám propadla až na univerzitě, kde se studentka umění začala věnovat japonské kultuře. Tradiční japonské anime ji uchvátily natolik, že každý den stráví až čtyři hodiny transformací do postav z oblíbených animovaných seriálů.

Za měsíc utratí až šest tisíc korun za make-up a další tři tisíce za oblečení, které chodí vybírat do sekáčů. Její líčení jí zabere tři hodiny a vždy si musí udělat dva základy, aby vypadala přesně jako z anime. Přestože pro někoho vypadá jako oživlá kreatura, setkává se často jen s pozitivními ohlasy, zejména na svůj netradiční piercing.

Nechce se stát další oživlou Barbie v řadě, ale na svůj vzhled panenky je hodně pyšná. Navíc ji v tom podporuje stejně starý přítel a rodina, i když podobné zvelebování těla vede často až k extrémům.

A Katie tímhle rozhodně nekončí. Už má v plánu si udělat elfí uši a plastická operace je na spadnutí. Milovnice japonských anime prostě své vášni obětuje celý svůj život.

Související články

Další články