Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

eXtra TV: Jak vypadá příprava motokrosových borců na Gladiator Games? Reportáž přizdisráč*m nepřístupná!

+ Dalších 5 fotografií

FMX Gladiator Games, největší motokrosové peklo v České republice, se s vůní spáleného benzínu nezadržitelně blíží! Jelikož nám do akce zbývá necelých 48 hodin, borci pilně trénují a ladí své krosky. My jsme dva přední české jezdce zastihli v čase největších příprav a tréninků. I tak nám ale Martin Koreň a Petr Pilát prozradili, na co se diváci mohou v aréně těšit.

Gladiator Games, jak již název napovídá, bude novodobým pojetím krvelačných zápasů starého Říma a věhlasného Kolosea. Přestože je více než na milion procent jasné, že se jezdec zrakví (prostě rozseká, vyválí či nedej bože závažně zraní), jdou do toho motokrosoví gladiátoři naplno. Žádný strach, předsudky, nebo dokonce nějaké logické uvažování. O tom zde nemůže být vůbec řeč, neboť bez toho by FMX Motocross neexistoval. Nebyl by bez bláznivých jezdců, bez podpory jejich odvážných rodin (chtěli byste mít doma někoho, kdo lítá v desítkách metrů hlavou dolů, a to ještě s motorkou?) a hlavně pořádné fanouškovské základny. Jak Petr Pilát sám říká, FMX není jen adrenalin, ale celkově životní styl.

Martin s Petrem, sobotní gladiátoři, předvedou, jakého bojovného ducha v sobě skrývají a hlavně proč patří do světových es motokrosové scény. Pokud vám jsou však létající motorky málo, můžete se těšit na skok Marka Rejmana, který se rozhodl skočit jako první na světě přes 12metrovou díru v Mini. Jen tak, bez předešlého tréninku a jakkoli upraveného auta. Blázen? Ano! A já o to větší, že chci jít do toho s ním!

Mohlo by vás zajímat

Další články