Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

eXtra orální seriál, díl II.: Jak mu dopřát opravdu kvalitní blowjob?

Jsme si naprosto jistí, že jste si pečlivě prostudovala první díl našeho eXtra orálního seriálu a že jste vašeho muže překvapila natolik, že vás po deseti letech plácání se ve vztahu na psí knížku požádal o ruku.

Už víte, že devět z deseti žen blowjob prostě dělat neumí, přesto žádný muž neřekne ne, pokud není latentní homosexuál nebo totální kretén. Už víte, co jak máte dělat a co rozhodně nikdy nedělat. Základy znáte. Tak. Je čas pokročit.

Pro začátek ještě nějaké základní info:

To, že jste vašeho partnera dovedla ústy k vrcholu, vážně neznamená, že jste byla dobrá.

Řeči o vzájemném porozumění a toleranci jsou sice dojemné, ale pokud nevíte, jak se k jeho penisu postavit čelem, nemá vaše love story budoucnost.

44 % mužů (a jedná se o americký výzkum, takže je to pravda, čestný pionýrský) opustí svou přítelkyni kvůli jiné, orálně zdatnější. Nazdárek.

A teď už ty slíbené rady nad zlato:

Těšte se s ním

Některé opravdu dobré a opravdu milující milenky dosahují při blowjobu orgasmu. Aniž by se jich někdo dotýkal. Do tohoto levelu je možné se dostat, jen pokud si blowjob opravdu zamilujete a pokud se dokážete dostatečně rozrajcovat. Až zas příště budete mít chuť na sex, místo toho, abyste skočila na svého milého a vyžadovala po něm klasického misionáře, dejte se do ústní práce. Třeba se to vlivem vaší natěšenosti stane i vám. Držíme palečky.

Obměňujte

Tedy ne partnera. Nebo vlastně jak chcete. Ale je důležité střídat místa, čas, styl. Protože i v případě, že jste v orálním sexu dobrá, můžete časem začít lehce nudit. Opusťte ložnici a vydejte se ven. Nebo alespoň změňte místnost.

Zkroťte vlasy

Spoutejte vaši hřívu do drdolu. Muže samozřejmě vaše dlouhé vlasy rajcují a šimrání v podbřišku je jim jistě příjemné, ale abyste si každou minutu odhazovala vlasy z jeho klína, nebo dokonce pracně lovila svůj vlas v puse… Nedovolte, aby vás něco rušilo při práci.

Opovažte se vyplivnout

Cílem tohoto seriálu je naučit vás to, jak být lepší, než byly ty všechny před vámi. Být jiná. Téměř všechny ženy plivou a myslí si, že si toho ten jejich třeba nevšimne, že to nevadí. Muži nepochopí, proč jim děláte půl hodiny blowjob s takovým potěšením a nadšením a nakonec si nevychutnáte zaslouženou odměnu.

Polykejte

Stylově, s vášní a hlubokou láskou a oddaností, kterou chováte ke svému muži. Bez debat.

Buďte jeho dě*ka

Přemýšleli jsme, jak tohle slovo nahradit nějakým jemnějším synonymem. Ale nenašli jsme nic tak trefného. Muži prostě milují coury. Ale pozor, bavíme se jen o posteli. Na veřejnosti buďte vždycky za dámu. Tak to mají muži rádi. Nebojte se při orálním sexu popustit uzdu své perverzní fantazii. Nikdy nesmíte nudit.

Na závěr:

Mnoho žen se ohání názorem, že by se neměly nutit do něčeho, co se jim nelíbí, a že by měly myslet hlavně na sebe. To je možné a zdravíme tímto feministky. Ale realita je taková, že pokud tohle všechno nebudete dělat vy, bude to dělat jiná.

Nashle u dalšího dílu!

Mohlo by vás zajímat

Další články