Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

eXtra orální seriál, díl I.: Jak mu dopřát opravdu kvalitní blowjob?

orální sex
Zdroj: facebook.com

Prostě zapomeňte na ty všechny rady ze stupidních ženských časopisů a dejte na nás. Tedy pokud je vám nad osmnáct let. Nižší věková kategorie nechť se raději věnuje školní výuce. Článek není věnován ani ženám, které si myslí, že blowjob je ponižující záležitost.

4 základní fakta o blowjobu:

1. Všichni muži to milují. 99 % mužů nikdy neřekne NE. Pokud tedy dotyčný nemá špatnou zkušenost s vámi a vašimi zuby.

2. Většina žen kouří špatně nebo nekouří vůbec. Taková je realita: ženy orální sex většinou provádět neumějí. A také proto se této praktice často vyhýbají. Tady ale platí jedno pravidlo: Jakýkoliv blowjob je lepší než žádný blowjob.

3. Muži, kterým se dostává špatného nebo žádného blowjobu, si pravděpodobně budou hledat orální sex někde jinde. S tím je třeba počítat.

4. Vědci prokázali, že ženy, které rády provozují orální sex, žijí až o 9,5 roku déle než ty, které ho neprovozují. Jestli jste těžká kuřačka (cigaret), tak se vám těch devět let může docela hodit.

No a tady je pár tipů pro neználky. Jak se pusou dělají zázraky?

Změňte svůj pohled na věc

Všechno to stojí na vašem přístupu. Jak říká Hank Moody v Californication: "Bylo to, jako kdyby umírala žízní a můj penis byl pramenem věčného mládí." Prostě nestačí, abyste to dělala jen kvůli němu. Blowjob musíte milovat i vy sama.

Vyberte tu správnou pozici

Muži se zamilovávají do toho, co vidí. Muže vzrušuje to, co vidí. Proto je důležité, aby na vás byl při tom hezký pohled. Vyberte takovou polohu, kde on bude vypadat dominantně a vy submisivně. Nechte ho vždycky nad sebou. Nejlepší asi bude, když si kleknete na kolena. Vyberte si takovou pozici, která vám ale bude pohodlná a při které vydržíte do doby, než... však víte.

Oční kontakt je samozřejmost

Nestyďte se. Oči jsou oknem do vaší zvrhlé sexuchtivé duše. Ukažte mu vášeň, která se v nich skrývá. Při blowjobu jsou vaše pohledy nevtíravým způsobem komunikace, přesně vidíte, jestli děláte věci dobře.

Nespěchejte

Rozhodně neplatí, že rychle znamená lépe. Naopak. Frajer bude mít pocit, že to akorát chcete mít rychle za sebou. Jeďte si v klidu, měňte tempo a intenzitu. Hrajte si.

Nemyslete

Logic kills emotions, jak my v redakci říkáme. Při kouření prostě není prostor pro myšlení. Zakažte si otázky typu "dělám to dobře?" nebo "proč se ještě neudělal?". Váš milovaný pozná, že nejste myšlenkově zesynchronizovaná.

Zapojte ruce

Je to, jako kdybyste ve válce bojovala s nožem a v batůžku měla bazuku, AK 47 a granát. Na vaše dlaně naneste trochu masážního olejíčku a pomozte si (mu) rukama.

Sjíždějte porno

Učte se od profesionálek. Vypněte Ordinaci v růžové zahradě a začněte studovat.

Překvapte ho

Opovažte se ptát, jestli můžete. Buďte iniciativní a vrhněte se na to, když to nejméně čeká.

Pryč s očekáváními

Nejdůležitější rada: Nikdy nespoléhejte na to, že partner dosáhne orgasmu. Jeho vyvrcholení by nemělo být váším cílem. Kvůli čekání na jeho orgasmus se nikdy pořádně neuvolníte. Jestli se váš drahý neudělá, neberte si to osobně. A rozhodně se neurážejte. Cílem přece bylo udělat jemu i sobě dobře a to jste splnila.

Související články

Další články