Festival ve Varech patří bezesporu mezi nejvýznamnější kulturní události roku.

Takže právě nyní se tohle přívětivé lázeňské ruské české městečko stalo epicentrem filmových nadšenců, filmařů, producentů, herců, ale i samožerů a exhibicionistů.

A jelikož se na promenádě nedá dělat moc jiných věcí než se promenádovat, vybrali jsme pro vás pár sympatických slečen, pro které je móda stejně důležitá jako pro Bartošku nikotin.

Tahle slečna je evidentně ráda centrem pozornosti. Její barevný 60's look nám zvedl náladu a donutil nás popřemýšlet o vlastním černém outfitu, který je ve srovnání s tím jejím opravdu out. Oranžovo-růžová kombinace šatů a správně zvolený odstín rtěnky – to je pastva pro oči. K tomu plastové melissky a dnešní královnou promenády se stávááá…

Hipsteřina těžká dřina! Holky si s ní ale hlavu nelámou. Květinové topíky a kraťásky s vysokým pasem jsou tou pravou ležérně stylovou kombinací na letní festivaly.

Někdo sází na klasiku a jiný chce být za každou cenu originální. I když by se mnozí mohli domnívat, že na džínách a bílém triku se toho nedá moc pokazit, opak je pravdou. Tohle by si mohla dovolit padesátiletá paní učitelka z Vimperka, ale ne dvacetiletá holka! Bílé sandálky i kabelka jsou lehce mimo, o pytlovitém střihu tříčtvrtečních džín nemluvě. Zato kamarádka se pokoušela o originalitu, a kdyby celý outfit nepokazila kravatou, možná bychom si i s chutí přečetli i ten její vzkaz na triku!

Další dvojice filmových fanynek nás utvrdila v tom, že romantika holkám prostě sedne. A hned jsme dostali chuť na zmrzlinu v kelímku!

Puntíky nikdy nebyly tak v kurzu jako letos! Jen tu tašku „křížem“ bychom vyměnili…

Vidíte, jak dokáže obyčejná žlutá sukně rozsvítit den? Všimli jsme si jí v davu.

Festivalové holky jako lusky. Těmhle bychom tu filmovou náruživost i věřili. Hlavně pohodlí! Conversky a elasťáky, to je základ!

Nechceme tady dělat nikomu skrytou reklamu, ale uznejte sami, není tohle lepší firemní outfit než vytahané triko s nápisem?